Centrum Ortopedyczne Orto Express to rzetelny i uczciwy partner, któremu zaufało już wiele placówek oraz specjalistów.
W codziennych działaniach udowadniamy, że można na Nas polegać.

Zapraszamy do współpracy szpitale, przychodnie, rehabilitantów oraz lekarzy ortopedów, którzy chcą zapewnić swoim pacjentom szybki i wygodny dostęp do pełnego zaplecza ortopedycznego. Nasza firma zapewnia specjalistom szkolenia produktowe oraz różnorodne materiały marketingowe zawierające ofertę sklepu aby ułatwić i usprawnić konsultacje z poszkodowaną osobą. Jak pokazuje praktyka, powyższe rozwiązanie wpływa również na zwiększenie zadowolenia pacjentów.

W celu umówienia się na spotkanie z przedstawicielem prosimy o kontakt:

Nasz profesjonalny zespół jest do Państwa dyspozycji.

Kliknij i pobierz bezpłatną ulotkę reklamową:

Ulotka Orto Express

PARTNERZY

nfz

W kwietniu 2015 r. podpisaliśmy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację produktów ortopedycznych i środków pomocniczych. Gwarantujemy Państwu fachową obsługę medyczną oraz profesjonalny towar refundowany do 100% ceny. Dla ułatwienia poniżej zamieszczamy wzór zlecenia, który należy wydrukować i przekazać do wypełnienia lekarzowi. Zapraszamy do odbioru produktów w naszej placówce.

wzor-zlecenia-na-zaopatrzenia-w-wyroby-medyczne-od-01.01.2023wzor-zlecenia-2na-zaopatrzenia-w-wyroby-medyczne-od-01.01.2023

logo_fundacja

Zdecydowaliśmy się przekazać pomoc finansową Fundacji “Odzyskać Radość” – www.odzyskacradosc.pl, która wspiera maluchy w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Kraszewie Czubaki. Pozdrawiamy małych podopiecznych i wszystkich pomagających.

fundacja5

Karta Warszawiaka

Wraz z miastem stołecznym Warszawa zachęcamy do skorzystania z rabatów dostępnych w naszej placówce za okazaniem karty Warszawiaka. Każdy posiadacz otrzyma 15% rabatu na zakup komercyjny sprzętu ortopedycznego oraz na konsultacje z lekarzem ortopedą.

banner_KW i KMW

Fundacja “Festiwal Biegów”

Sportowa inicjatywa naszego Partnera to bardzo ciekawe wydarzenia dla biegaczy, sportowców i wszystkich aktywnych. Przygotowaliśmy dla Was specjalne oferty zniżkowe na produkty ortopedyczne stosowane profilaktycznie a także niezbędne przy kontuzjach. Zapraszamy do naszego sklepu z kartami Biegacza.

Karta-Biegacza-2014-250x360[1]